Įsigykite

Nebėra prasmės turėti 6 skirtingas korteles – kasdienai užteks vienos!

Norėdami sutaupyti laiko, galite tiesiog atsispausdinti ir užpildyti prašymą išduoti kortelę MYLIMIAUSIA namie ir Jums patogiu metu atnešti jį į Jums pakeliui esančio MYLIMIAUSIOS kortelės partnerio prekybos vietą.

Kur įsigyti MYLIMIAUSIĄ?

Jūsų patogumui MYLIMIAUSIĄ kortelę įsigyti arba senąją kortelę pakeisti į naująją galite kiekvieno programos partnerio prekybos vietose: bet kuriame ČILI restorane, SENUKŲ prekybos centre, IKI, IKI EXPRESS ar IKI CENTO parduotuvėje, GINTARINĖJE VAISTINĖJE, STATOIL degalinėse visoje Lietuvoje.

Kaip užsisakyti kortelę „SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD“?

Pageidaujančius užsisakyti kortelę „SEB MYLIMIAUSIA MASTERCARD“ kviečiame užsukti į SEB banko skyrių, o jei esate SEB banko elektroninės bankininkystės klientas – šią kortelę galite užsisakyti tiesiog internetu. Užsisakius naująją kortelę, rekomenduojame nutraukti senosios banko mokėjimo kortelės galiojimą – kam nešiotis dvi, kai pakanka vienos.

Kas nutiks mano jau sukauptiems taškams, lipdukams?

Pildydami prašymą nepamirškite surašyti visų Jūsų jau turimų partnerių kortelių numerių – tuomet, priklausomai nuo partnerio, perkelsime Jūsų turimų partnerių kortelėse jau sukauptus taškus ir / ar lipdukus į naująją kortelę MYLIMIAUSIA, o nebenaudojamas korteles užblokuosime.

#
# #
# #
# #
# # # # # #